آموزشی

آموزش رفع ارورهای معمول در بازی ها

سلام خدمت پاروس گیمی های عزیز

در این پست آموزش رفع ارورهای معمول در اجرای بازی ها قرار داده می شود. بازیهایی که کاربران گرامی در بعضی از ویندوزها در اجرای آنها دچار مشکل می شوند، اگر پس از راهنمایی های لازم مشکل برطرف نگردد بازی را در شرایط مشابه نصب میکنیم تا روش دقیق حل مشکل را برای کاربران پیدا کنیم. رضایت شما کاربران اولویت اول و سرمایه پاروس گیم می باشد .

آموزش شماره 1 : کارهای اولیه هنگام اجرا نشدن بازی 

وقتی نصب بازی به اتمام رسید ابتدا یک بار ویندوز خود را ریستارت کنید ، سپس مطمئن شوید در درون دیسک بازی فولدری به نام Crack  وجود ندارد. اگر پوشه ای با این نام وجود داشت باید محتویات آن را در محل نصب بازی کپی کنید تا بازی اجرا شود.

قدم بعدی هنگام اجرا نشدن بازی یا مشکل گرافیکی در اجرای بازی این است که به محل نصب بازی رفته و روی آیکن بازی راست کلیک کرده و گزینه آخر یعنی properties را انتخاب کنید. از این گزینه به سربرگ compatibily رفته و تیک گزینه run as Administrator را بزنید.

compatibility

compatibility

آخرین کار که مهم ترین مرحله است این است که همانند تصویر بالا compatibility mode را روی ویندوز های xp ، 7 و 8 قرار داده و با هر یک از اینها بازی را تست کنید. برای بازی های خیلی قدیمی بهتر است مود را روی xp قرار دهید و بازی را تست کنید.

بعد از انجام این مراحل در 80% مواقع مشکل حل میشود. در صورتی که مشکل هنوز پا برجا بود از طریق چت آنلایت سایت با ما تماس بگیرید تا مشکل را بررسی کنیم.

آموزش شماره 2 : رفع ارور has stopped working

1. در منو استارت cmd را سرچ کنید.
2. cmd را اجرا کنید . ( حتما به صورت Run as adminisrator )
3. کد  BCDEdit.exe /set {current} nx AlwaysOff را در cmd کپی کرده و Enter را بزنید .
4. سیستم خود را ری استارت کنید .

(ارور اجرای بازیهایی نظیر Cold zero در بعضی از ویندوز ها با این ترفند رفع میشود).

آموزش شماره 3 : رفع ارور اجرای بازی عصر فرمانروایان 3

آموزش شماره 4 : آموزش اجرای بازیهای PS2 در کامپیوتر

برای شما عزیزان نرم افزار پیش نیاز و آموزش تنظیمات نرم افزار برای اجرای بازیهای ps2 در کامپیوتر را در یک بسته دانلودی آماده کردیم که برای دریافت آن اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید